1- همیشه در خرید تجهیزات حفاظتی و امنیتی آنهایی را انتخاب کنید که قابلیت به روز رسانی و ارتقاء به صورت نرم افزاری و سخت افزاری را دارند.
چرا که این قابلیت باعث می شود تا سیستم شما همیشه یک سیستم به روز و کارآمد بوده و در آینده با محصولات جدید مرتبط و مورد نیاز شما همخوانی داشته و موجب کاهش هزینه های شما به منظور تعویض، ارتقا و توسعه گردد.
از طرفی دیگر قابلیت به روز رسانی علاوه بر حفظ کارایی های قبلی سیستم، موجب رفع کمبودهای احتمالی و افزایش قابلیت های جدید می گردد.

2- هیچوقت در مجهز کردن محیط خود به تجهیزات حفاظتی و امنیتی از محصولات نامعتبر و با کیفیت پایین استفاده نکنید و هرگز به خاطر صرفه جویی در هزینه ها از امکانات و تجهیزات جانبی مورد نیازی که سیستم شما را تکمیل می کنند چشم پوشی نکنید.
چراکه این هزینه های به اصطلاح اضافی در مقایسه با خسارت های احتمالی بسیار بسیار ناچیز خواهند بود.
و در اثر بروز هر گونه مشکل برای سیستم حفاظتی نصب شده دو ایراد بزرگ وجود دارد.
اول اینکه مشکل باعث نگرانی شدید برای صاحب مجموعه و آزار برای همسایگان محلی شما میشود و دوم اینکه شرکت فروشنده تجهیزات ارزان قیمت و بعضا چینی ضمانت و پشتیبانی معتبری ندارند و این خود مشکل و معضلی بزرگ است.
کارشناسان فنی امگانوین معتقدند که تکیه بر یک سیستم ناقص ، ناکارآمد و با کیفیت پایین به مراتب زیان بیشتری را نسبت به عدم استفاده از این تجهیزات به دنبال خواهد داشت. 
Copyright © 2016 Powered by PoyaHost, All Rights Reserved.
امگا نوین تنها شرکت تخصصی سیستم های اعلام سرقت حرفه ای دزدگیر پارادوکس در ایران